Ceník
Kolik stojí dovolená na Chaloupce?

Ceník ubytování

  • Ceny jsou konečné, včetně všech energií a poplatků obci
  • Pro fixní zajištění termínu prosíme o složení rezervační platby, a to bezhotovostním převodem na náš účet.
  • Pejsky neubytováváme, nezlobte se.
  • Dětská postýlka včetně lůžkovin na vyžádání zdarma.
  • Možnost objednání obědového MENU za 75,- s dovozem zdarma z firmy Jitřenka  a snídaňového MENU z firmy Domácí muffiny (i bezlepkové) - obojí u nás ve vesnici

Ceník ubytování v hlavní sezóně

V měsících červenec, srpen, o Velikonocích, na Silvestra a v období lyžařské sezóny pronajímáme chalupu pouze jako celek za fixní cenu.

V závislosti na aktuální obsazenosti jsme ale schopni menším skupinám nabídnout zajímavé slevy. Kontaktujte nás pro nazávaznou kalkulaci.

Léto 2019

Cena je 3.000,- /objekt / noc (nezávisle na počtu ubytovaných - max. 10) a je to cena konečná. Žádné další poplatky za vodu, energie či obci již neúčtujeme.

Silvestr 2019/2020

Cena je 28.000,- /objekt pro max. 10 osob a na max. 7 nocí

Zima 2020 (17.1.-15.3.2020)

Cena je 3.000,- / objekt / noc (nezávisle na počtu ubytovaných - max. 10) a je to cena konečná. Žádné další poplatky za vodu, energie či obci již neúčtujeme.

Pobyty jsou týdenní, a to od soboty do soboty.

V případě, že je vás méně než 10, je možno se domluvit na individuální ceně, stejně tak, pokud byste měli zájem o kratší pobyt, nežli týden.

Velikonoce 2020

Cena je 10.000,- /objekt pro max. 10 osob na max. 4 noci (čtvrtek - pondělí)


Storno podmínky

  • pokud dojde ke stornování pobytu více než měsíc před nástupem (u letních pobytů více než 2 měsíce před nástupem), záloha je vratná v plné výši
  • v případě, že se jedná o dobu kratší (např. pokud je dovolená zrušena díky onemocnění některého člena), zálohu nevracíme, ale snažíme se vyjít vstříc nabídnutím náhradního termínu (s přihlédnutím k aktuálním možnostem)

Děkujeme za pochopení ;-)


Rezervujte si svůj termín!