U nás jako doma
Pohodlné postele, čisto a útulno a vše potřebné po ruce.

Každá Chaloupka má plně vybavenou kuchyni s jídelním stolem. Najdete zde mimo jiné lednici s mrazákem, mikrovlnou troubu, sporák s troubou, rychlovarnou konvici, toustovač, topinkovač... 


Děti ocení obývací pokoj s nápaditou hernou a máme pro ně přichystány i dětské židličky, nádobí, nebo třeba nočník.

Všechny ložnice jsou prostorné s možností přistýlek a dětských postýlek. Povlečení ani ručníky si s sebou vozit nemusíte.

Detaily ubytování a fotografie

Kterou z Chaloupek si vyberete?

Chaloupka potůčková

se nachází za potůčkem, schovaná v krásné zahradě, za jejímž plotem se pasou ovečky. Do hor i do města Bruntálu je to odsud kousek.

Jsou zde 3 samostatné ložnice a budete ji mít pouze pro sebe. Topení je na tuhá paliva.

Samozřejmostí je plná vybavenost, prostorná kuchyně, obývací pokoj a dětská herna.

K dispozici je jedna koupelna s vanou a jedno wc.

Venku je hezké, kryté posezení s krbem, ohniště, pingpongový stůl, trampolína a pískoviště. V letních měsících vás čeká napuštěný bazén.

Stejně jako kopečková ubytuje pohodlně 2-3 rodiny s dětmi, nebo větší partu.

Kdybyste cokoliv potřebovali, bydlíme 5min. odtud.

Chaloupka kopečková

stojí na kopečku, mimo hlavní cestu (vzdálenost od centra obce je cca 300m) a je z ní úžasný výhled na Praděd a Velkou kotlinu. 5 minut od potůčkové.

Můžete využít 2/3 Chaloupky (130m2) s vlastním vchodem, 2 samostatnými ložnicemi, obývacím pokojem, skvěle vybavenou kuchyní a jednou koupelnou a WC.

Topení je řešeno centrálně a bezobslužně.

A i zde na děti čeká spousta hraček a vyžití, jak venku, tak uvnitř. Zahrada je oplocená a najdete zde bazén, trampolínu, hřiště, ruské kuželky ...

Naše rodina obývá zbylou část Chaloupky, ale máme vlastní vchod i zahradu. O vzájemné rušení se tedy bát určitě nemusíte, prostoru je tu habaděj.                       Těšíme se na viděnou!


Pošlete nám nezávaznou poptávku